Obklady a Dlažby » Blog

Blog zaměřený na realizace a rekonstrukce koupelen

Když staré bytové jádro dosloužilo a  musí pryč

Když staré bytové jádro dosloužilo a musí pryč

Realizace nového bylového jádra


Původní bytová jádra z prefabrikovaných umakartových desek jsou
častým zdrojem plísní, které mohou způsobovat zdravotní problémy. Ať už z
estetického, bezpečnostního, zdravotního či uživatelského důvodu,
umakartová jádra nevyhovují základním standardům dnešního bydlení. Proto
je jediným vhodným a trvalým

zveřejněno 16.06.2015

Poradíme vám, jaké obklady do koupelny zvolit a jak obklady položit

Poradíme vám, jaké obklady do koupelny zvolit a jak obklady položit

Poradíme vám, jaké obklady do koupelny zvolit a jak obklady položit


Vybíráte-li si obklady do koupelny, nezapomeňte, že estetický vzhled je sice vždy na prvním místě, ale zvažte také náročnost podmínek použití. S výběrem se s námi můžete poradit (na našich stránkách naleznete kontaktní e-mailovou adresu i telefon), pokud si nebudete jisti. Pomůžeme vám s výběrem vhodného typu obkladu, případně se domluvte se svým obkladačem. Při objednávání nezapomeňte na pečlivé změření plochy, kterou budete obkládat, a vždy si nakupte zhruba o pět až patnáct procent více materiálu, než vám vyšlo při teoretickém měření. Tyto obklady do koupelny, které budete mít navíc, se hodí při nečekaných úpravách, opravách, prořezech u stěn, pokládce nakoso a při případném zničení.


Pokládka obkladů by měla být svěřena prověřeným odborníkům. Při vlastním pokládání hrozí větší ztráty materiálu. Jestli už se pustíte do pokládky sami, nezapomeňte na pečlivé prostudování návodů od výrobců obkladů, lepidel, tmelů, případně používaných řezných nástrojů. Před zahájením pokládky si zkusmo rozložte dodané obklady na plochu a nanečisto si zkuste sestavení obrazců nebo vzorů. Samozřejmostí je, že nemůžete kombinovat obklady do koupelny s rozdílnými rozměry.


Obklady do koupelny se pokládají až poté, co odstraníte nečistoty, srovnáte nerovnosti a očistíte zbylé stavební materiály, jako je například malta. Nezapomeňte na vyrovnání stěn a penetraci nutnou především u pokládání na velmi savé podklady. Dále si změřte výšku položení obkladu a přibližně v úrovni očí nakreslete rysku. Za použití vodováhy tuto rysku přeneste na další stěny a spojte v linku, která se tak stane důležitým vodítkem pro obkládání. Poté stěrkou naneste lepící tmel. Od předkreslené linky pokládejte obklady nejdříve směrem nahoru, poté dolů a nezapomeňte kontrolovat svislou rovinu. Gumovou paličkou poklepávejte na přiložené obklady, aby dobře přilnuly k podkladu. Určitou zručnost a zkušenost vyžaduje vyříznutí obkladů například pro místo chystané pro zásuvku. Držíme vám palce při pokládce.

zveřejněno 17.03.2015

Obklady a dlažby Tubadzin spojují nadčasový design s absolutní kvalitou

Obklady a dlažby Tubadzin spojují nadčasový design s absolutní kvalitou

Obklady a dlažby Tubadzin spojují nadčasový design s absolutní kvalitou


Obklady a dlažby jsou důležitými stavebními prvky, které podtrhují nádheru interiéru zrekonstruovaného domu, nově stavěného bytu či jakékoliv novostavby. Hledáte skutečně kvalitního výrobce keramických obkladů a dlažeb, jenž se může pyšnit špičkovou kvalitou a designem světového formátu? Máte jedinečnou možnost širokého výběru s nadčasovým estetickým přesahem, jejž splňují obklady a dlažby Tubadzin. Tubadzin Group je polským výrobcem keramických obkladů a dlažeb, které nabízíme v našem obchodě.


Výrobce obkladů a dlažby Tubadzin klade důraz především na nepřetržitou inovaci produktů, s neustálým modernizováním textury, vyvíjením a používáním módních odstínů, barev, vzorů s puncem originality a neobvyklé estetiky. Kolekce keramických obkladů a dlažeb Tubadzin jsou určené jak pro koupelny, obývací pokoje, veškeré interiéry jako chodby a schodiště a exteriéry. Klasická kolekce je kombinována s prvky avantgardy, moderní zase s retro prvky. Použité přírodní barvy se zase výtečně hodí do interiérů skandinávského stylu, výrazné barvy, jako je červená, se používají v odvážných interiérech moderního typu. S obklady a dlažbou Tubadzin už vaše koupelna nemusí být jen nudně šedá a bílá, můžete si vybrat například žlutou či tyrkysovou kombinaci barev.


Pokud si vybíráme podlahovou dlažbu, řídíme se většinou několika aspekty. Na prvním místě jsou samozřejmě vždy vzhled a estetický dojem. Ovšem nesmíme zapomínat, že podlaha je nejpoužívanější částí vašeho domova. Musíte tedy při výběru dlažby dbát také na technické parametry a odolnost. A v neposlední řadě nás zajímá cena. Tyto všechny aspekty prvotřídně splňují obklady a dlažba Tubadzin, které jsou vyvedeny v široké škále barev, struktur a rozměrů s nekonečně dlouhou životností. Nabízíme několik typologií, z nichž si každý vybere dle svého gusta: od kolekce navozující dojem středomořského klimatu doplněné o drobné dekory přes klasiku s typickým kamenným nádechem až po obklady a dlažbu ve stylu starobylého Řecka provoněné teplým kolorováním s nepatrným vzorkováním.

zveřejněno 17.03.2015

Kvalitní obklady do koupelny zlepší kvalitu bydlení

Kvalitní obklady do koupelny zlepší kvalitu bydlení

Kvalitní obklady do koupelny zlepší kvalitu bydleníPříjemné klima, kvalita bydlení, ale i dobrá nálada, to vše jsou atributy, které splňují takové kvalitní obklady do koupelny. Jak si kvalitní obklady do koupelny sehnat tak, aby to byly zároveň levné obklady. Tuto otázku si klade každý z nás, kdo se pouští buď do rekonstrukce koupelny, zda vsadí koupelnu zbrusu novou.


Naše firma se zabydlel především internetovým obchodem a dodávkou obkladů a dlažeb do koupelny. Bohatý sortiment zahrnuje více než 1300 různých druhů obkladů a dlažeb do koupelny. Záleží na zákazníkovi, jaký styl obkladů a dlažeb do koupelny upřednostňuji. Elegantní, luxusní, nebe jednoduchý styl, naše nabídka obkladů a dlažeb do koupelny dovolí všem zákazníkům vyjádřit svůj osobitý vkus s důrazem na souhrnu barev, tónů, vzorků obkladů a dlažeb do koupelny.


Námi dodávané levné obklady jsou absolutní zárukou kvality a ceny šité na míru každému zákazníkovi. Pokud si u nás vyberete určité množství a druh obkladů a dlažeb do koupelny, vězte, že většinu zboží máme Skladem a jsme tedy schopni jí doručit do pěti pracovních dnů. Spokojený zákazník je naším prvořadým krédem. K nabídce obkladů a dlažeb do koupelny nabízíme takové bonusy ve formě dopravy zdarma při odběru nad určitou částku, Stejně jako lepidlo zdarma k vybraným druhům obkladů a dlažeb do koupelny.
Vyberete-li si na našich stránkách konkrétního druhu obkladů a dlažeb do koupelny, je třeba si ještě vypočítat množství potřebných materiálu. K tomu slouží přehledný návod, který naleznete Rovněž na našem webu. Stručně shrneme: kalkulujte se způsobem pokládání obkladů a dlažeb do koupelny, tedy bez spáry, zda se spárovat. Počítejte takové se ztratil vzniklo ořežeme, zda vrtání otvorů do obkladů a dlažeb. Vytvořte si určité množství obkladů a dlažeb jako rezervu, větsinou to bývá kolem deseti procent z celkového vypočteného množství. A nyní už se směle muzete pustit do vybírání a snadné objednávky kvalitních a levných obkladů do koupelny.

zveřejněno 25.11.2014

Levná dlažba Může být kvalitní a krásná

Levná dlažba Může být kvalitní a krásná

Levná dlažba Může být kvalitní a krásnáTakové se bojíte slova levná? Levná nemusí vždy nutně znamenat nekvalitní, ošklivá, nevzhledná. Naše firma zabývající se prodejem a dodávkou dlažby do interiéru nebo na terasu, balkon,

schodiště je toho důkazem. Námi dodávaná levná dlažba je podpořen světoznámý i českými výrobci s důrazem právě na kvalitu provedení a souběžně i cenu, která bude pro každého zákazníka velmi výhodná.


Nabízíme a distribuujeme více než 1300 druhů obkladů a dlažby Opoczno, dále dlažby Paradyz, obklady a dlažby od výrobce Marazzi, nebe dlažby Rako. Záměrně se nejen na dlažbu do koupelen, ale zároveň i na dlažbu do interiéru nebo na terasu, balkon, schodiště. Všechny zmiňované značky jsou stoprocentní zárukou spokojenosti každého zákazníka, a to nejen díky vysoké kvalitě, široké nabídce, ale i díky ceně. Vyberte si z naší nabídky levné dlažby, a budete navýsost spokojeni. Vybranou dlažbu jsme schopni dodat do petit pracovních dnů, dokonce is příjemnými výhodami, jako je například doprava zdarma při odběru určitého množství dlažby, nebe lepidlo zdarma.Jak si vybrat mezi Nabízeno výrobky dlažby do interiéru nebo na terasu, balkon,
schodiště? Každý výrobek má svůj osobitý styl a nápad. Dlažba Paradyz například jako jediný výrobce v Polsku a jeden z mála v Evropě Nabízí zákazníkům dlažbu o rozměrech 97,7x32,5 centimetrů. Dlažba Paradyz se vyznačuje inovátorskými vzory, zajímavá detaily a pestrou nabídku nástěnných i podlahových souprav a dekoračních prvků. Tým zákazníkovi otevírá nepřeberné možnosti vlastní aranže dlažby do interiéru nebo na terasu, balkon, schodiště.
POkud si vyberete obklady a dlažbu Opoczno, vězte, že se se jedná o špičkovou a renomovanou značku se 125letou tradicí a zkusenosti jak ve výrobě, tak na trhu. A letíte znalosti se cení doporučujeme v každém odvětví. Dlažba Rako je rozdělena do nekolik podskupin, v nichž si určitě vyberete tu správnou levnou dlažbu na míru. Patří mezi ně obklady a dlažba Rako cementu, Rako Stones, Rako Traventin, Rako Venezia. Za těmito značkami rozhodně nezaostávají ani obklady a dlažby od
výrobce Marazzi, spolehlivého partnera pro budoucnost dlažby do vašeho interiéru nebo na terasu, balkon, schodiště.

zveřejněno 25.11.2014

« 1 2 3 »

+420 723 321 029
Volejte 8:00 - 15:30 hodin

Paradyz Opoczno Cersanit Rako Marazzi Baldocer

Levneobklady.eu | Kontaktní formulář | Zajímavé odkazy | Tvorba internetových obchodů

Obklady a Dlažby  |  E-shop  |  Kontakt  |  Blog